Kanapa tapicerowana Zambi

 • Dodaj recenzję:
  • Dostępność: 3-4 tygodnie
  • szt.
  • 890,00 zł
  • Oblicz

  Kanapę tapicerowaną Zambi zmieścisz wszędzie - w pokoju gościnnym, pokoju młodzieżowym. Możesz ją połączyć z kanapą Zosia - razem tworzą zgrany duet.

  Tania kanapa tapicerowana Zambi do salonu, idealna dla 2 osób. Wygodne siedzisko, miękkie oparcie i tapicerowane boki pozwalają swobodnie wypocząć. Sofa Zambi została wykonana na drewnianym szkielecie z użyciem odpowiednio dobranego materaca piankowego i sprężyn falistych. Mebel posiada funkcję spania - bardzo szybko i łatwo możesz go rozłożyć - kanapę ma automat wspomagający rozkładanie. Dodatkowym plusem jest spory pojemnik, w którym możesz przechowywać pościel. W zestawie są też 2 poduszki.

  Wymiary zewnętrzne: wys.85/szer.131/gł.95 cm
  Powierzchnia spania: 195/113 cm 
   
  Kanapa tapicerowana Zambi do salonu dostępna jest w wielu tkaninach, które zostały podzielone na 4 grupy (grupa nie wpływa na cenę produktu). Nie ma mozliwości wykonania mebla w ekoskórze.
   

  Wzorniki tkanin:

  Grupa 1 - kliknij tutaj

  Grupa 2 - kliknij tutaj

  Grupa 3 - kliknij tutaj

  Grupa 4 - kliknij tutaj

   
  Standardowo korpus kanapy jest w jednej tkaninie (tkanina główna), natomiast oparcie, boki i wstawka na dole w drugiej. Na życzenie klienta mogą być użyte trzy tkaniny - w takim przypadku prosimy o umieszczenie adnotacji w polu "Uwagi".
  Dostawa realizowana firma kurierską na palecie lub transportem firmowym (koszt ustalany indywidualnie).
  Gwarancja: 2 lata.
   
  MASZ PYTANIA ? - ZAPYTAJ O PRODUKT