Kanapa 1-osobowa Zosia

 • Dodaj recenzję:
  • Dostępność: 3-4 tygodnie
  • szt.
  • 1 090,00 zł
  • Oblicz

  Kanapa Zosia to mebel z pomysłem - nowoczesny, oryginalny, z dodającą uroku poduszką. Wystarczy wstawić ją do salonu i mamy zupełnie nowy pokój...

  1-osobowa kanapa Zosia to mebel, który możesz wykorzystać jako wygodny fotel i wstawić do salonu, pokoju młodzieżowego lub pokoju dla gości. Ta zgrabna sofa została wykonana na drewnianym szkielecie z użyciem odpowiednio dobranego materaca piankowego. W zestawie jest duży pojemnik na pościel oraz elegancka poduszka. Kanapa Zosia to mebel nie tylko do siedzenia - można ją szybko i łatwo rozłożyć.

  Wymiary zewnętrzne: wys.85/szer.97/gł.97 cm
  Powierzchnia spania: 195/80 cm 
   
  Kanapa Zosia do salonu dostępna jest w wielu tkaninach, które zostały podzielone na 4 grupy (grupa nie wpływa na cenę produktu). Nie ma mozliwości wykonania całego mebla w ekoskórze - może ona stanowić dodatek na poduszkach.
   

  Wzorniki tkanin:

  Grupa 1 - kliknij tutaj

  Grupa 2 - kliknij tutaj

  Grupa 3 - kliknij tutaj

  Grupa 4 - kliknij tutaj

   
  Standardowo korpus kanapy jest w jednej tkaninie (tkanina główna), natomiast oparcie, poduszka i wstawka na dole w drugiej. Na życzenie klienta mogą być użyte trzy tkaniny - w takim przypadku prosimy o umieszczenie adnotacji w polu "Uwagi".
  Dostawa realizowana firma kurierską na palecie lub transportem firmowym (koszt ustalany indywidualnie).
  Gwarancja: 2 lata.
   
  MASZ PYTANIA ? - ZAPYTAJ O PRODUKT